O nás

Vážení obchodní přátelé,

rád bych vám zde v několika větách představil firmu POKORNÝ-SÍTĚ s. r. o.


Společnost byla založena panem Pokorným Petrem v září roku 1990 tj. ve chvíli vzniku volného obchodu v Československé republice.

Prvotním zaměřením firmy byla výroba sítí pro lov a chov ryb v sladkovodním rybářství a obchod se sportovními sítěmi.

Firma

V roce 1992 se firma stěhuje do prvních pronajatých prostor a přijímá svého prvního trvalého zaměstnance. Začíná vyrábět k rybářským sítím i sportovní a ochranné sítě. Tyto sítě jsou vyráběny ručním síťováním řadou domácích pracovníků. Někteří pro firmu Pokorný - Sítě pracují dodnes.

Od roku 1996 se firma rozvíjí a buduje své zázemí ve svém výrobním objektu v BRLOZE pod Kletí. Zde pokračuje rozvoj firmy, dochází k ustálení technologických postupů a standardizaci vstupních materiálů a výrobků. Formuje se zde kolektiv pracovníků , kteří k dnešnímu dni tvoří páteř firmy Pokorný -Sítě s.r.o. a jejichž přáním a posláním je bezchybný precizně provedený výrobek a spokojený zákazník.

V současné době vyrábíme sítě v oborech - sportovní sítě, ochranné sítě na sportoviště, bezpečnostní sítě a ochranné sítě na stavby, sítě pro chov a lov ryb, ichtyologický výzkum , technické a hospodářské sítě, sítě dekoračních - umělecké kompozice, šňůry a lana.

Naše výroba je velice flexibilní na požadavky zákazníků. Naší předností je velmi přesné zpracování sítí během krátkých dodacích lhůt. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují doporučit zákazníkům nejvhodnější síť pro jejich specifickou potřebu.


Na vzájemnou spolupráci s Vámi se těší.


Petr Pokorný a kolektiv spolupracovníků.

Petr Pokorný Pavlína Blažková Gabriela Jungbauerová
Petr Pokorný Pavlína Blažková Gabriela Jungbauerová
Karla Pokorná Dagmar Strnadová Jana Švarcová
Karla Pokorná Dagmar Strnadová Jana Švarcová
Miloslav Kinkor Zdeněk Novák
Miloslav Kinkor Zdeněk Novák

Kontakty


Adresa:

Pokorný - Sítě s.r.o.
Brloh 117
382 06 Brloh
Česká Republika

Telefon:

Tel: +420 380 / 745 229
Fax: +420 380 / 745 390